DIRECTORS OF NATIONAL BRANCHES

Directors of national branches

Founder and Director:
Asim Kurjak (Croatia)

Vice-Director:
Ivica Zalud (USA)

Directors:
Frank A. Chervenak (USA)
Eberhard Merz (Germany)

Executive Director:
Milan Stanojevic (Croatia)

Regional Directors:
Jaideep Malhotra (Indian subcontinent)
Ritsuko K. Pooh (Asia and Oceania)
Giovanni Monni (Europe)
Ana Bianchi (Latin America)
Abdallah Adra (Arabic World)
Syed Amir Gilani (Central Asia)
Miroslaw Wielgos (Eastern Europe)

Executive Board:
Sanja Kupesic (USA)
Ritsuko K. Pooh (Japan)
Panos Antsaklis (Greece)
Waldo Sepulveda (Chile)
Tuangsit Witaganara (Thailand)
Sonal Panchal (director for education)

Advisory Board:
Giampaolo Mandruzzato (Italy), chairman
Jose Maria Carrera (Spain)
Joachim Dudenhausen (Germany)
Toshiyuki Hata (Japan)
Kazuo Maeda (Japan)

Permanent Director of Advanced International Courses on Ultrasound and Human Reproduction:
Domenico Baldini (Italy)

Director of Ian Donald School specialist Fellowship programs in Arabic world:
Badreldeen Ahmed (Qatar)

Directors/Secretaries of National Branches:
Abbas Aflatoonian (Iran)
Awatif Al Bahar/Muna Al Kuwari (UAE)
Ghalia Gaber Abd El Mottaleb (UAE, Abu Dhabi)
Nelson Aguilar (Colombia)

Mandy Abushama/Badreldeen Ahmed (Qatar)
Saadia Amour Sultan (Al Riyami)/Kanchana Rajan (Oman)
Aris Antsaklis / Panos Antsaklis (Greece)
Shahana Afroz (Bangladesh)
Ana Bianchi (Uruguay)
Carmina Comas/Bernat Serra (Spain, Barcelona)
Pavel Calda (Czech Republic)
Vincenzo D’Addario (Italy, Bari)
Giovanni Monni (Italy, Cagliari)
Tony Duan/Chen Min (China)
Alaadin Ebrashy (Egypt)
Taib Delic/Selma Porovic (Bosnia and Herzegovina)
Orion Gliozheni (Albania)
Erasmo Huertas/ Alfredo Guzman (Peru)
Leung Kwok Yin (Hong Kong)
Aleksandar Ljubic (Serbia)
Ritsuko K. Pooh (Japan)
Abdal-Latif Ashmaig Khalifa (Sudan)
Narendra Malhotra/Jaideep Malhotra (India)
Sonal Panchal/Chaitanya Nagori (India, Ahmedabad)
Lara Spalldi Barišić  (Croatia)
Anton Mikhailov (Russia)
Alexander Papitashvili (Georgia)
Zoltan Papp (Hungary)
Azen Salim (Indonesia)
Cihat Sen/ Sertac Esin (Turkey)
Florin Stamatian (Romania, Cluj)
Radu Vladareanu (Romania, Bucharest)
Veljko Vlaisavljevic/Jure Knez (Slovenia)
Liliana Voto/Jorge Hamer/Ana Marcela Espinosa (Argentina)
Miroslaw Wielgos (Poland)
Ivica Zalud (USA)
Roberto Cassis Martinez (Ecuador)
Hari Kishor Shreshtha (Nepal)
Eberhard Merz (Germany)
Yves Ville (France)
Farah Sulaiman Youssif (Bahrain)
Alexandra Matias (Portugal)
Francisco Filho Mauad (Brazil)
Syed Amir Gilani (Pakistan)
Snezana Crnogorac (Montenegro)
Karl Erwin Schweinfurth Alvarado (Honduras)
Miguel Antonio Ruoti Cosp (Paraguay)
Corazon Yabes-Almirante (Philippines)
Mohammad Hashim Wahaaj (Afghanistan)
Abdallah Adra (Lebanon)
Mohamed S. Elmahaishi (Libya)
Fida Mahmoud Ahmad Thekrallah (Jordan)
Ha To Nguyen/Pham Viet Thanh (Vietnam)
Monia Ferchiou Cherif / Mounira Nouri Chaabane (Tunisia)
Tuangsit Wataganara (Thailand)
Ruben Quintero (USA, Miami)
Jeanne Hortence Fouedjio (Cameroon)
Yaron Zalel (Israel)
Kwabena Appiah-Sakyi (Ghana)
Abdulfetah Abdulkadir (Ethiopia)
Gordana Adamova (Macedonia)
Rodrigo Ayala Yáñez (Mexico)
Marina Degtyareva / Lali Sichinava (Russia, Moscow)
Waldo Sepulveda (Chile)
Jose De Lancer Despradel/Fauzi Bacha Arbaje (Dominican Republic)
Lira Kalieva (Kazakhstan)
Gwang Jun Kim (Korea)
Teuta Daullxhiu (Kosovo)
Salim Daya (Canada)
Roumen Gueorguiev Dimitrov (Bulgaria)
Mark P. Brincat (Malta)
Fatma Gahramanli (Azerbaijan)
Ruzanna Abrahamyan (Armenia)
Tamara Illescas Molina (Spain, Madrid)
Freddy Gonzalez Arias (Venezuela)
Aliyu Labaran Dayyabu (Nigeria)
Mohamed Bayari (Morocco)
Larisa Belotserkovtseva / Tatyana Petrova (Russia, Surgut)
Firas Jawdat Abdeljawad (Palestine)
William Ching Hua Hsiao (Taiwan)
Adolfo Liao (Brazil – Sao Paulo)
Natalia Bondarenko (Russia, Irkutsk)
Renato Augusto Moreira de Sá (Brazil, Rio de Janeiro)
Hisham Ahmad Arab (Saudi Arabia, Jeddah)
Raul Moreira Neto (Brazil, Porto Alegre)
Valentin Friptu (Republic of Moldova)
Vasilios Tanos (Cyprus)
Juan Troyano Luque (Spain, Canary Islands)
Arkadiy Makogon (Russia, Novosibirsk)
Grigory A. Penzhoyan (Russia (Krasnodar)
Ajay Rane (Australia)
Ousmane Bechir Hassaballah (Chad)
Elsa Viora (Italy, Turin)
Natalia Pavlova (Russia, St. Petersburg)
Maurizio Filippini (San Marino)
Nadezhda Bashmakova (Russia, Yekaterinburg)
Ursula Res Muravec (Slovenia, Ljubljana)
Suada Tinjic (BIH, Tuzla)
Shama Munim (Pakistan, Karachi)
Young Nam Kim (Korea, Busan)
Manzura Khodjaeva/ Nodira Kasimova (Uzbekistan)
Dace Matule (Latvia)
Fahmida Banu (India, Hyderabad)
Gigi Selvan (India, Palayamkottai)
Armen Blbulyan / Tatevik Blbulyan (Armenia)
Mouna Kharmach (Morocco)
Saulo Molina Giraldo (Colombia)
Sameer Achyut Umranikar (UK)
Tserensambuu Urjindelger/Narmandakh Suldsuren (Mongolia)
Monica Vanessa Garcia Santacruz (Honduras)
Evaldo Troyano (Brazil, Brasilia)
Waldemar Amaral (Brazil, Goiana)
Apostolos Athanasiadis (Greece, Thessaloniki)
Seang Lin Tan (Canada)
Loïc Sentilhes (France, Bordeaux)
Margaret Huesler Charles (Switzerland)
Erik Dosedla (Slovakia)
K.V. Sridevi (India, Visakhapatnam)
Audrone Arlauskiene (Lithuania)
Ramon T. Reyles (Philippines)
Joaquín Bustillos-Villavicencio (Costa Rica)
François Jacquemard (France, Paris)
Ferenc Szirko (Estonia)
Sanja Sibincic (Bosnia and Herzegovina, Banja Luka)
Yasser S. Sabr (Saudi Arabia, Riyadh)
Vincent della Zazzera (Canada, Ottawa)
Selami Sylejmani / Bajram Syla (Kosovo)
Erich Cosmi (Italy, Padua)
Edin Marcial Hidalgo Portillo (Guatemala)
Inessa Safonova / Maryna Kharchenko / Olena Susidko (Ukraine)

 

Organizator:

Via Medica

Patronat:

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników

 

Patronat medialny:

Via Medica

Partner:

Via Medica

Strony konferencji Grupy Via Medica wykorzystują pliki cookies. Opcje dotyczące cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Korzystanie z niniejszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera. Czym są i do czego służą pliki cookie możesz dowiedzieć się na stronie www.wszystkoociasteczkach.pl

Copyright © 2019 Via Medica | Kariera w Grupie Via Medica