Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną, trzecią̨ już polską edycję Ian Donald Inter-University School of Medical Ultrasound, która odbędzie się w Hotelu Radisson Blu w Warszawie w dniach
11 – 12 kwietnia 2014 roku.

Pierwszy kongres Ian Donald School miał miejsce również w Warszawie w 2008 roku i poświęcony był ultrasonografii 3D. Dwa lata później odbył się drugi kongres, którego tematyka obejmowała zagadnienia diagnostyki pierwszego trymetru ciąży. W każdym z kongresów  wzięło udział ponad 300 lekarzy oraz liczni wykładowcy z kraju i zagranicy.

Tematyka trzeciego kongresu Ian Donald Inter-University School of Medical Ultrasound stanowi przegląd nowości diagnostyki ultrasonograficznej zarówno w perinatologii, jak również ginekologii. Obecnie diagnostyka ultrasonograficzna stanowi codzienne narzędzie pracy ginekologa i położnika, postanowiliśmy przedstawić więc także algorytmy badań i postępowań w poszczególnych problemach klinicznych między innymi guzach jajnika, mięśniakach macicy, niepłodności czy zaburzeniach statyki narządu rodnego. Zadanie przybliżenia Państwu tych zagadnień powierzyliśmy wybitnym  ekspertom z kraju i zagranicy.

Mamy nadzieję, że wiosenna aura oraz praktyczny i przystępny charakter wykładów pomoże Państwu
w zaktualizowaniu wiedzy niezbędnej w codziennej pracy ginekologa i położnika. 

 

Serdecznie zapraszam,

Prof. dr hab. Mirosław Wielgoś
Przewodniczący Komitetu Naukowego

 

Zarejestruj się do 31 marca 2014 roku i opłać swoje uczestnictwo w konferencji "Advances inPerinatology: Ian Donald Inter-University School of Ultrasound in Obstetrics & Gynecology", a otrzymasz polską, limitowaną edycję publikacji "Donald School Textbook of Ultrasound in Obstetrics & Gynecology" pod redakcją światowej sławy Profesorów: Asima Kurjaka i Franka A. Chevrenaka, której wydanie zaplanowane zostało na wrzesień 2014 roku! Cena egzemplarza w księgarni to 200 PLN! Publikacja stanowi niezbędnik każdego ginekologa i położnika w zaktualizowaniu wiedzy niezbędnej w codziennej praktyce klinicznej.

 

 

KONKURS!

Rejestrując się i opłacając uczestnictwo do 30 marca 2014 roku, masz niepowtarzalną szansę wygrać nieodpłatny udział w Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w 2015 roku!

Dodatkowo otrzymasz 25% zniżki na udział w konferencji "Ginekologia, położnictwo - aktualności 2014", która odbędzie się 25 października 2014 roku w Warszawie.